Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri SONY NP-BX1

Kodi i produktit:
118826
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4905524885880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 240
Kodi i prodhuesit:
NPBX1.CE

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Sony rradhitet ndër kompanitë më të njohura për prodhimin e kamerave dhe pajisjeve të tjera elektronike. Për produktet e veta, sigurisht që ka krijuar një sërë aksesorësh, siç është edhe kjo bateri Sony NP-BX1, e cila ka kapcitet prej 1240 mAh. Kjo bateri prej litiumi është e destinuar për karikim të kamerave digjitale Cyber-shot.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4905524885880
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 240
Kodi i prodhuesit:
NPBX1.CE
Lansuar:
23 Nëntor 2012
Lloji:
Litium
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Sony
Tension [V]:
3,6
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE