Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çanta për kamera digjitale SLR, CaseLogic CL-TBC409K, e zezë

Kodi i produktit:
116948
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR, kamerë me lente të lëvizshme
EAN:
085854223881
Kodi i prodhuesit:
CL-TBC409K
Lansuar:
17 Tetor 2012
Materiali:
Najlon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania amerikane CaseLogic është themeluar në vitin 1984 në Colorado, dhe për shkak të kualiteti të produkteve të tij, ajo është zgjeruar dhe zhvilluar edhe në regjionin tonë. Case Logic ofron një gamë të gjerë të produkteve siç janë çanta dhe këllëfe për pajisje të ndryshme elektronike (laptop, kamera). Ky produkt është me një dizajn praktik dhe i krijuar për kamera digjitale SLR. Kjo çantë do të bëhet bashkë-udhëtari juaj në shumë udhëtime, kudo që ju vendosni të shkoni. Ky produkt është përfshinë dy doreza, por gjithashtu ka edhe një rrip krahu. Dimensionet e jashtme janë 20.5 x 14.5 x 25.5 cm, të brendshme janë 16.5 x 11.4 x 18.5 cm dhe peshon 300 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR, kamerë me lente të lëvizshme
EAN:
085854223881
Kodi i prodhuesit:
CL-TBC409K
Lansuar:
17 Tetor 2012
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE