Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë CaseLogic CL-TBC406K për kamera digjitale SLR, e zezë

Kodi i produktit:
143821
Dimensionet e brendshme [mm]:
152 x 109 x 157
Dimensionet e jashtme:
175 x 109 x 220
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
085854223874
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania amerikane CaseLogic është themeluar në vitin 1984 në Colorado, dhe për shkak të kualiteti të produkteve të tij, ajo është zgjeruar dhe zhvilluar edhe në regjionin tonë. Case Logic ofron një gamë të gjerë të produkteve siç janë çanta dhe këllëfe për pajisje të ndryshme elektronike (laptop, kamera). Ky produkt është me një dizajn praktik dhe i krijuar për kamera digjitale SLR. Kjo çantë do të bëhet bashkë-udhëtari juaj në shumë udhëtime, kudo që ju vendosni të shkoni. Në të përfshihet edhe një rrip krahu. Dimensionet e jashtme janë 17.5 x 10.9 x 22 cm, të brendshme janë 15.2 x 10.9 x 15.7 cm dhe peshon 160 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
152 x 109 x 157
Dimensionet e jashtme:
175 x 109 x 220
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
085854223874
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CL-TBC406K
Lansuar:
9 Janar 2014
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE