Çantë CaseLogic DCB302R, e kuqe

Kodi i produktit:
123084
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0858542256870
Kodi i prodhuesit:
CL-DCB302R
Lansuar:
13 Shkurt 2013
Materiali:
Najlon, polister

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CaseLogic DCB302R është një çantë klasike e kuqe për fotoaparatin apo videokamerën tuaj. Çanta është e punuar nga najlloni i cili ofron mbrojtje ndaj dëmtueseve të ndryshëm të mundshëm të fotoaparatit. Çanta ka të ndarë gjithashtu xhepa të vogël të ndarë për bartjen e aksesorëve për pajisjet tuaj elektronike si dhe vendin për ta vendosur në rrip dhe gjithashtu një rrip krahu. Pjesa e brendshme për vendosjen e pajisjes elektronike ka këto dimensione në pjesën e brendshme 70 x 30 x 120 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0858542256870
Kodi i prodhuesit:
CL-DCB302R
Lansuar:
13 Shkurt 2013
Materiali:
Najlon, polister
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE