Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Lowepro Apex 20 AW, e zezë

Kodi i produktit:
54539
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0560353497990
Kodi i prodhuesit:
E61PLW34979
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Lowepro

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një ndër faktorët më me ndikim në jetëgjatësinë e fotoaparatit tuaj është mbrojtja mekanike e tij nga rrëzimet, shtypjet, pluhuri, etj. Për këtë arsye, për secilin fotoaparat ofrohet edhe një çantë që do të siguroj që fotoaparati juaj është i sigurt. Kështu, edhe Lowerpro ka sjellë çantat mbrojtëse të dizajnuara veçanërisht për fotoaparate. Apex 20 AW vie në dy ngjyra, e hirtë në të zezë dhe e kaltër me të zezë. Çanta është e punuar nga najlloni i papërshkueshëm nga uji. Dhe natyrisht, për rehati gjatë bartjes ajo mund të vendoset në rrip të pantallonave apo t'i ngjitet rripi anash për ta bartur në krah. Dimensionet e brendshme janë 7 x 3.5 x 11.2 cm dhe peshon vetëm 0.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0560353497990
Kodi i prodhuesit:
E61PLW34979
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Lowepro
Ueb-i i prodhuesit:
Lowepro.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE