Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lowepro Dashpoint 10 - e hirtë

Kodi i produktit:
116979
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0560353643892
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36438
Lansuar:
17 Tetor 2012
Materiali:
Najlon, poliester

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lowepro Dashpoint 10 është një çantë moderne mbrojtëse me dizajn funksional e dizajnuar për fotoaparat kompakt, telefon të mençur, etj. Në pjesën e përparme të çantës ndodhet një xhep i vogël praktik për kartën e memories. Lowepro Dashpoint 10 do e mbrojë pajisjen tuaj të ndjeshme sidomos gjatë marrjes me sporte, ecjeve, apo udhëtimeve. Ajo lehtësisht mund të vendoset në rrip apo ta bartni në krah me rripin që mund të ia vendosni anash. Çanta është e ndërtuar nga materiale shumë të qëndrueshme rezistente ndaj ujit (600D Poliestër dhe 210D Najllon). Kjo çantë është e përshtatshme për secilin për shkak të përdorimit të saj praktik si dhe dizajnit unik me ngjyrë të hirtë. Dimensionet e jashtme të saj janë 13.4 x 9.3 x 6.0 cm, ndërsa të brendshme 11.8 x 6.5 x 3.5 cm .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0560353643892
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36438
Lansuar:
17 Tetor 2012
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Lowepro
Ueb-i i prodhuesit:
Lowepro.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE