Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lowepro Dashpoint 30 - e hirtë

Kodi i produktit:
116980
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë digjitale SLR
EAN:
0560353644400
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36444
Lansuar:
17 Tetor 2012
Materiali:
Najlon, poliester

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lowepro Dashpoint 30 është një çantë moderne mbrojtëse me dizajn funksional e dizajnuar për fotoaparatët "profesional" me ultrazoom, fotoaparat me lenta bazik, lenta të ndërrueshëm CCS, GPS apo për pajisje të tjera elektronike. Në pjesën e përparme të çantës ndodhet një xhep i vogël praktik për kartën e memories. Lowepro Dashpoint 30 do e mbrojë pajisjen tuaj të ndjeshme sidomos gjatë marrjes me sporte, ecjeve, apo udhëtimeve. Ajo lehtësisht mund të vendoset në rrip apo ta bartni në krah me rripin që mund të ia vendosni anash. Çanta është e ndërtuar nga materiale shumë të qëndrueshme rezistente ndaj ujit (600D Poliestër dhe 210D Najllon). Kjo çantë është e përshtatshme për secilin për shkak të përdorimit të saj praktik si dhe dizajnit unik me ngjyrë të hirtë. Dimensionet e jashtme të saj janë 14.3 x 12.3 x 11 cm, ndërsa të brendshme 12.3 x 10 x 9 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë digjitale SLR
EAN:
0560353644400
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36444
Lansuar:
17 Tetor 2012
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Lowepro
Ueb-i i prodhuesit:
Lowepro.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE