Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lowepro Melbourne 10 - e zezë

Kodi i produktit:
95849
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0560353634128
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36341
Lansuar:
1 Shtator 2011
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një ndër faktorët më me ndikim në jetëgjatësinë e fotoaparatit tuaj është mbrojtja mekanike e tij nga rrëzimet, shtypjet, pluhuri, etj. Për këtë arsye, për secilin fotoaparat ofrohet edhe një çantë që do të siguroj që fotoaparati juaj është i sigurt. Kështu, edhe Lowerpro ka sjellë çantat mbrojtëse të dizajnuara veçanërisht për fotoaparate. Melbourne 10 është çantë praktike për fotoaparatët digjital, telefonat mobil ose MP3 players. Është e lehtë në peshë, ndërsa dimensionet e jashtme janë 2 X 2.8 X 8cm, kurse dimensionet e brendshme 11.5 X 1.8 X 7.5 dhe peshon vetëm 20gram. Produkti ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
0560353634128
Kodi i prodhuesit:
E61PLW36341
Lansuar:
1 Shtator 2011
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Lowepro
Ueb-i i prodhuesit:
Lowepro.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE