Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për aparat profesional CaseLogic CL-DSH101, e zezë

Kodi i produktit:
152338
Dimensionet e brendshme [mm]:
100 x 90 x 140
Dimensionet e jashtme:
175 x 130 x 180
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
085854229531
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta CaseLogic për bartjen e aparatëve digjital dhe pajisjeve përcjellëse me dimension të brendshëm 10 x 9 x 14 cm është çantë me ngjyrë të zezë e përbërë nga materiali i poliesterit dhe pëlhurës së butë e cila ka të integruar patentë për mbyllje, çanta gjithashtu vjen me mbështetës të prodhuar nga materiali i najlonit i cili mbron pajisjet nga shiu. Çanta ka rrip i cili mundëson bartjen në krah apo në dorë, ka dimensione të jashtme 17.5 x 13 x 18 cm dhe peshon vetëm 220 g.

Vlerësimet

E kualitetit te lartë dhe e pershtatshme për shumicën e aparateve profesionale.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
100 x 90 x 140
Dimensionet e jashtme:
175 x 130 x 180
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale SLR
EAN:
085854229531
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CL-DSH101
Lansuar:
10 Qershor 2014
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE