Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për kamerë RivaCase 7205B, e zezë

Kodi i produktit:
128616
Dimensionet e brendshme [mm]:
130 x 165 x 105
Dimensionet e jashtme:
165 x 215 x 130
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë digjitale SLR, video kamerë
EAN:
6902122272058
I përdorshëm me:
Canon EOS 550D, Canon EOS 600D, Casio Exilim EX-F1, Casio Exilim EX-F1, Casio Exilim EX-FH20, Casio Exilim EX-FH20, Samsung GX20

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta RivaCase 7205B është dizajnuar për t'iu ofruar bartje të sigurt të kamerave digjitale dhe videokamerave. Përmban karakteristika mbrojtëse me kualitet të lartë kundër dëmtimit të kamerës nga rrëzimet, gërvishtjet, pluhuri dhe lagështia. Ky produkt është ndërtuar nga materiali i durueshëm i poliesterit. Përmban një efekt special për pastrimin e ekranit të pajisjes. Dimensionet e produktit janë 165 x 215 x 130 mm ndërsa pesha e tij është 271 g. Kjo mbështjellëse posedon hapësirë shtesë për pajisjet tuaja dhe vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
130 x 165 x 105
Dimensionet e jashtme:
165 x 215 x 130
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë digjitale SLR, video kamerë
EAN:
6902122272058
I përdorshëm me:
Canon EOS 550D, Canon EOS 600D, Casio Exilim EX-F1, Casio Exilim EX-F1, Casio Exilim EX-FH20, Casio Exilim EX-FH20, Samsung GX20
I përdorshëm me markat:
Canon, Casio
Kodi i prodhuesit:
RC-7205B-B
Lansuar:
19 Maj 2013
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE