Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për kamerë Vanguard Chicago 8

Kodi i produktit:
181727
Dimensionet e brendshme [mm]:
76 x 40 x 120
Dimensionet e jashtme:
102 x 77 x 145
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4719856231563
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania prodhuese Vanguard ka kohë që merret me prodhimin e çantave, mbështjellëseve dhe tripodëve për kamera dhe videokamera. Vanguard përdor materiale kualitative dhe teknologji të avancuar për prodhimin e produkteve të saj. Chicago Housing 8 është e dizajnuar për kamera kompakte dhe iu siguron atyre mbrojtje të lartë. Eksterieri i çantës është i ndërtuar nga materiali i poliesterit dhe është shumë i qëndrueshëm ndaj ujit dhe kushteve të pavolitshme të motit. Në pako përfshihet një xhep për bateri shtesë ose kartë të memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
76 x 40 x 120
Dimensionet e jashtme:
102 x 77 x 145
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
EAN:
4719856231563
I përdorshëm me:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
4719856231563
Lansuar:
21 Nëntor 2015
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE