Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Film me 20 fotografi 2x3" Polaroid Zink Premium për Polaroid SNAP

Kodi i produktit:
221253
EAN:
840102125870
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLZ2X320
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Filmi është dizajnuar për fotoaparatat e menjëhershëm Polaroid, në këtë rast për kamerat digjitale të menjëhershme Polaroid SNAP, SNAP Touch, Z2300 apo për printerat e menjëhershëm ZIP. Këto janë lloje të kamerave të cilat ju japin fotot në çast, menjëherë pasi të keni shtypur butonin, fotografi këto që më pas mund të ruhen në çantë apo në një kornizë të vogël. Filmi përfshin teknologjinë e printimit ZINK Zero Ink, në të cilën nuk përdoret ngjyrë mirëpo fotografitë krijohen nga kristale në nxehtësi të madhe. Si rezultat do keni fotografi me ngjyra vibrante dhe me cilësi të lartë, me përmasa 2 x 3 ". Filmi përmban 20 fotografi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
840102125870
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLZ2X320
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE