Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për fotografi Polaroid Zink Premium 2x3", 50 copë

Kodi i produktit:
221255
EAN:
815361016603
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLZ2X350
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polarid ZINK është letër për fotografi, me cilësi të lartë e dizajnuar veçanërisht për pajisje si kamera digjitale Polaroid SNAP, SNAP Touch, Z2300 apo printerë ZIP të cilat ju japin fotografi të menjëhershme në kopje fizike. Fotografitë me këtë lloj letre kanë qëndrueshmëri të gjatë, pra nuk zbehet ngjyra me kalimin e kohës dhe as nuk turbollohet. Një tjetër veçori e kësaj letre është se prapa saj ka një shtresë ngjitëse e cila ju mundëson juve të ngjisni fotografitë tuaja kudo. Masa e imazhit 2 x 3. Numri i imazheve në një kuti: 50.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
815361016603
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLZ2X350
Prodhuesi:
Polaroid
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE