Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Album për foto Fujifilm INSTAX SQUARE

Kodi i produktit:
228738
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
14
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax
I përdorshëm me markat:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajini kujtimet tuaja me stil me albumin për foto Instax. Ky album është shumë kualitativ dhe mban deri në 16 foto katrore. Albumi është shumë mirë i dizajnuar, elegant dhe ka dimensione: 147 x 140 x 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
14
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi:
16554780
Lansuar:
12. 1. 2018
Lartësia [mm]:
22
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
236
Prodhuesi:
Fujifilm
Trashësia [mm]:
18+

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE