Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kllapë zgjatëse Feiyu Tech për AK2000 / AK4000

Kodi i produktit:
273771
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071568
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi të bashkoni pajisje të tjera të tilla si një llambë LED, monitor ose mikrofon në stabilizuesin tuaj? Atëherë keni nevojë për këtë kllapë të lehtë për zgjerim me një dizajn dhe funksionalitet të sofistikuar. Ajo ngjitet fort në stabilizues dhe për këtë arsye është jashtëzakonisht e qëndrueshme. Ajo është dizajnuar për stabilizues Feiyu Tech AK2000 dhe AK4000. Ajo ka pesë pjesë 1/4 ".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071568
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
PFY-098
Lansuar më:
6. 11. 2019
Lloji i mbajtësit:
Përshtatës
Mbajtëse për:
Fotoaparat
Prodhuesi:
Feiyu Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE