Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Top kristali GGS Larmor, 60mm, për fotografi

Kodi i produktit:
235272
EAN:
8594158694683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GG00074
Lansuar:
20. 4. 2018
Prodhuesi:
GGS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Larmor Crystal Ball është një top kristali me cilësi të lartë pa flluska ajri, i cili përdoret për të krijuar fotografi origjinale dhe jo-konvencionale që ju tërheqin në shikim të parë. Topi punon si një fisheye i thjeshtë, i cili ju jep një pjesë shumë më të madhe të skenës sesa një lente. Thjesht vendosni topin përpara lentës dhe filloni të fotografoni. Falë topit, fotografia është dizajnuar si një ekran fokusimi i një kamere të formatit të madh. Falë këtij efekti, fotot tuaja do të jenë me të vërtetë origjinale. Përveç kapjes së fotove me kamerë, ky top kristali mund të përdoret edhe kur fotografoni me telefon të menqur. Topi është i mbrojtur me një çantë me zinxhirr me një kapëse, gjë që e bën të lehtë ta kapësh atë në rripin tuaj ose çantën e shpinës, kështu që gjithmonë e keni këtë mjet krijues në dorë. Topi peshon 270 g dhe ka një diametër 60 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158694683
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GG00074
Lansuar:
20. 4. 2018
Prodhuesi:
GGS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE