Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Topth pastrues Hama "DUST EX"

Kodi i produktit:
256316
Dizajnuar për:
Kamera me objektiv të lëvizshëm, tastiera, lente
EAN:
4007249056108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5610
Lansuar më:
7. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Hama paraqet topthin pastrues DUST EX, i cili ofron pastrim me efikasitet të lartë. Ai është ideal për pastrimin e elektronikës delikate siç janë lentet e kamerës. Ai ka diametër prej 55 mm dhe gjatësi prej 166 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamera me objektiv të lëvizshëm, tastiera, lente
EAN:
4007249056108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5610
Lansuar më:
7. 3. 2019
Lloji i pastruesit:
Topth
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE