Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod Velbon Ultra Selfie

Kodi i produktit:
187115
EAN:
4907990208316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
72
Kodi i prodhuesit:
E61PVE208316
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera kualitative është vetëm gjysma e asaj që ndikon që një person të jetë fotograf i mirë. Po aq e rëndësishme janë edhe aksesorët kualitativ, e një të tillë e sjellë kompania Velbon. Produkti Velbon Ultra Selfie është e qëndrueshme dhe tejet precize, ndërsa është ep përbërë me material kualitativ. Velbon Ultra Selfie është e dizajnuar për përdorim me kamera kompakte dhe CSC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990208316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
72
Kodi i prodhuesit:
E61PVE208316
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
18,4
Pesha maksimale [kg]:
0,4
Pesha [kg]:
183
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE