Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monopod Velbon Ultra Selfie

Kodi i produktit:
187115
EAN:
4907990208316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
72
Kodi i prodhuesit:
E61PVE208316
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera kualitative është vetëm gjysma e asaj që ndikon që një person të jetë fotograf i mirë. Po aq e rëndësishme janë edhe aksesorët kualitativ, e një të tillë e sjellë kompania Velbon. Produkti Velbon Ultra Selfie është e qëndrueshme dhe tejet precize, ndërsa është ep përbërë me material kualitativ. Velbon Ultra Selfie është e dizajnuar për përdorim me kamera kompakte dhe CSC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990208316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
72
Kodi i prodhuesit:
E61PVE208316
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
18,4
Pesha maksimale [kg]:
0,4
Pesha [kg]:
183

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE