Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Canon HG-100TBR - me funksionin e trekëmbëshit dhe telekomandës pa tel

Kodi i produktit:
277596
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549292157956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
14,9
Kodi:
4157C001

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse ka një peshë të ulët më të vogël se 1 kg dhe një ndërtim polikarbonat shumë të qëndrueshëm. Me telekomandën e përfshirë dhe me një bateri prej 10,000 orësh, ju mund të kontrolloni kapakun e kamerës, zmadhimin, regjistrimin e videove dhe fokusimin automatik. Për më shumë, pala e mikrofonave të përfshirë në paketë është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kapur tingullin e sfondit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549292157956
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
14,9
Kodi:
4157C001
Lansuar:
14. 12. 2019
Lloji i mbajtësit:
Ministativ
Pesha kg:
0,179
Pesha maksimale kg:
1
Prodhuesi:
Canon
Trashësia inç:
1.4
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE