Mbajtëse tripod Rollei për telefon

Kodi i produktit:
233698
EAN:
4048805226382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
120
Kodi i prodhuesit:
22638
Lansuar:
28. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me Rollei Travel Tripod kapni imazhe shumë të mprehta dhe videoklipe në cilësi mahnitëse. Tripod Tripod Rollei është një stol me tri këmbë fleksibël që mburret jo vetëm me stabilitet, cilësi dhe shkathtësi të madhe, por edhe një instalim me të vërtetë të lehtë dhe të shpejtë dhe lehtësi të jashtëzakonshme. Tripod kompakt Rollei është i pajisur me një fije universale 1/4 "dhe një mbajtës të telefonit celular të dobishëm. deri në 85 mm Dimensionet e mbajtësit 36 ??x 73 x 25 mm dhe pesha 600 g kontrolluesin Bluetooth 3.0 Gama deri në 10 m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805226382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
120
Kodi i prodhuesit:
22638
Lansuar:
28. 3. 2018
Lartësia minimale [cm]:
39
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
0.6
Prodhuesi:
Rollei
Trashësia [inç]:
0,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE