Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod Starblitz TS90

Kodi i produktit:
176967
EAN:
3760173040704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
171
Kodi i prodhuesit:
FE00742
Lansuar:
21 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Cilësia e kamerës është vetëm gjysma e betejës së një fotografi të mirë. Po aq e rëndësishme është edhe cilësia e aksesorëve, për këtë arsye duhet të fokusoheni në markën Starblitz e cila ka një portofol të gjerë të produkteve të këtij lloji. Starblitz TS90 është një monopod, këmbët teleskopike të të cilit lejojnë të rregullimin e lartësisë në rangun prej 54 deri në 171 cm. Monopodi përbëhet nga materiali alumin i qëndrueshëm. Ngarkesa maksimale e rekomanduar për këtë monopod është 3 kg, kurse pesha totale e tij është 365 g.

Vlerësimet

Monopod mjaft i mir dhe i lir dhe i kompletuar,
Për kët qmim ësht shum i mir. Dhe i kompletuar i let mu përdor dhe i qëndrushëm
Për kët qmim ësht shum i mir. Dhe i kompletuar i let mu përdor dhe i qëndrushëm
Kjo ësht Mir e Lir, shum e mir për fotografat, flm Xhirafa.50
Shumë e mir dhe e lir, shumë e përshtashme për fotografa. Suksese Xhirafa.50
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760173040704
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
171
Kodi i prodhuesit:
FE00742
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lartësia minimale [cm]:
54
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
0,37
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE