Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod Velbon CX-400 UP

Kodi i produktit:
187111
EAN:
4907990407566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
160
Kodi i prodhuesit:
E61PVEUP400
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera kualitative është vetëm gjysma e betejës së një fotografi të mirë. Po aq të rëndësishme janë pajisjet cilësore, dhe këtë e ofron kompania Velbon, e cila ka një portofol të këtij lloji të produkteve. Kompania japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i specializuar i tripodëve për kamera dhe video-kamera. Ajo ofron një gamë të gjerë të tripodëve dhe monopodëve. Velbon është sinonim i tripodeve të larta, të cilat karakterizohen me një dizajn të përsosur dhe cilësi. Tripodi kompakt dhe i guximshëm Velbon UP-400 është zgjidhje perfekte me një çmim të arsyeshëm. Ka këmbë me diametër prej 26.8 cm me gjatësi maksimale 160 cm. Pirgu ka diametër prej 169 cm dhe gjatësi maksimale 169 cm. Pajisja peshon 0.39 kg, ndërsa kur paloset ka gjatësi prej 50.8 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990407566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
160
Kodi i prodhuesit:
E61PVEUP400
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
50,8
Pesha maksimale [kg]:
4,5
Pesha [kg]:
0,4
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE