Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monopod Velbon CX UP-400DX

Kodi i produktit:
187112
EAN:
4907990407573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
168,9
Kodi i prodhuesit:
E61PVEUP400DX
Lansuar:
3 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kamerë kualitative është vetëm gjysma e betejës së një fotografi profesional. Po aq e rëndësishme është të keni edhe pajisje cilësore. Kompania japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i specializuar për tripod, për kamera dhe videokamera. Ofron një gamë të madhe të trekëmbëshave (Tripod) dhe njëkembëshve (Monopod). Karakterizohen me një dizajn të përsosur me cilësi të lartë të materialeve dhe teknologjisë prodhuese.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990407573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
168,9
Kodi i prodhuesit:
E61PVEUP400DX
Lansuar:
3 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
56,9
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
4,5
Pesha [kg]:
0,75
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE