Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Feiyu Tech V4 për stabilizues dhe kamera

Kodi i produktit:
273775
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

FeiyuTech V4 është një tripod i fortë prej alumini për stabilizuesit e Feiyu Tech. Ajo përmban një dizajn modern që përputhet me stabilizuesit estetikë Feiyu Tech. Është i lehtë, që e bën atë ideal për mbartjen e përditshme. Kjo thjeshton shumë punën tuaj kur bëni fotografi të shkëlqyera. Karakteristikat kryesore: - Peshon vetëm 210 gram; - Lartësia është 14 cm dhe diametri 4 cm; - Është bërë nga aliazh alumini; - Është mjaft i fortë dhe i qëndrueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970078071469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
PFY-100
Lansuar:
6. 11. 2019
Lartësia mm:
140
Lloji i mbajtësit:
Për stabilizues, tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat, stablilzues
Pesha kg:
0.21
Prodhuesi:
Feiyu Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE