Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod fleksibil JOBY, i zi

Kodi i produktit:
207110
EAN:
8170240139050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01390
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Prodhuesi:
JOBY

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një tripod fleksibil i përshtatshëm, për iPhonë. Ngjyra: e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8170240139050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01390
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Prodhuesi:
JOBY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE