Tripod Hama STAR 62

Kodi i produktit:
213556
EAN:
4007249041623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
160
Kodi i prodhuesit:
4162
Lansuar:
6. 5. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Tripodi Hama STAR 62 vjen me 3 këmbë dhe kokën rrotulluese 3D për t'ju sjellur fotografi në kënde të ndryshme ( portret apo "landscape) të peisazheve tuaja të preferuara. Tripodi ka gjatësi maksimale 160 cm dhe gjatësi minimale 64 cm dhe mund të mbaj peshë deri në 4,000 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249041623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
160
Kodi i prodhuesit:
4162
Lansuar:
6. 5. 2017
Lartësia minimale [cm]:
64,13
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
4
Pesha [kg]:
1,5
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE