Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY Action për GoPro®

Kodi i produktit:
187136
EAN:
0817024013004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01300
Lansuar:
3 Mars 2016
Pesha maksimale [kg]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky tripod funksionon me kamerat GoPro, ultrazoom, CSC, pajisje të vogla dhe kamera DSLR. Tripodi peshon vetëm 191 gram dhe ka një kapacitet deri në 1 kg. Ky tripod mund të vendoset në biçikletë në një degë apo në ndonjë hapësirë tjetër ku falë strukturës fleksibile të tij mund të përdorët gati kudo. Diametri sferik i këmbëve është 25 mm dhe tripodi ka një kokë sferike me një mekanizëm te lirimit të shpejtë dhe një matës të nivelimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0817024013004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01300
Lansuar:
3 Mars 2016
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
191
Prodhuesi:
JOBY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE