Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod 1K Stand

Kodi i produktit:
222923
EAN:
817024015114

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi GorillaPod 1K Stand nga kompania JOBY ka 3 stile të ndryshme të përdorjes - palosje, mbajtje ose vetëqëndrim. Këmbët e tijë janë fleksibile dhe ju lejojnë të vendosni pajisjen tuaj në to duke filmuar në mënyrë profesionale. Këmbët e tijë kanë një bazë stabile në qdo sipërfaqe. Dimensionet kur tripodi është i palosur janë: 50 x 50 x 200 mm. Dobitë kryesore të Tripodit JOBY GorillaPOD 1K Stand janë: - Këmbë fleksibile dhe të mbështjellura - Maksimumi i peshës që mban: 1KG - E shkëlqyer për kamerat digjitale kompakte dhe të tjera.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
817024015114

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE