Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod 1K Stand

Kodi i produktit:
222923
EAN:
817024015114

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tripodi GorillaPod 1K Stand nga kompania JOBY ka 3 stile të ndryshme të përdorjes - palosje, mbajtje ose vetëqëndrim. Këmbët e tij janë fleksibile dhe ju lejojnë të vendosni pajisjen tuaj në to duke filmuar në mënyrë profesionale. Këmbët e tij kanë një bazë stabile në qdo sipërfaqe. Dimensionet kur tripodi është i palosur janë: 50 x 50 x 200 mm. Dobitë kryesore të tripodit JOBY GorillaPOD 1K Stand janë: - Këmbë fleksibile dhe të mbështjellura; - Maksimumi i peshës që mban: 1KG; - Ai është i shkëlqyer për kamerat digjitale kompakte dhe të tjera.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
817024015114
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE