Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod 325

Kodi i produktit:
222960
EAN:
817024015053

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tripod kompakt karakterizohet nga fleksibiliteti i lartë, në sajë të segmenteve të gomës dhe pjesëve të këmbëve. Pesha e tripodit është vetëm 52 gram dhe kapaciteti i tij mbajtës është 325 gram. Është trekëmbëshi i dytë më i vogël i 6 madhësive të serisë së re GorillaPod. Është projektuar për kamera kompakte me peshë më të vogël se 325 g. Tripodi është ndërtuar nga materiale cilësore (plastika ABS, çeliku inoks) dhe ka një dizajn modern.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
817024015053

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE