Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod 3K Stand

Kodi i produktit:
222925
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JOBY Gorillapod 3K Stand është një tripod me 3 stile të ndryshme të përdorimit - të mbulojë, të mbajë ose të qëndrojë. Këmbët fleksibile që janë pjesë e titullit Gorillapod ju lejojnë të vendosni pajisjen tuaj në mënyrë që ajo të qëndrojë në mënyrë të vendosur në shumë sipërfaqe dhe të mbajë fort në dorë për performancë të qetë të videos. Këmbët janë mbuluar rreth e rrotull me mbërthime gome për kapje më të mirë. Pjesët e poshtme të tre këmbëve elastike janë të gomëzuara. Kjo do t'ju japë një bazë të qëndrueshme në çdo sipërfaqe, duke zvogëluar rrezikun e përmbysjes së tripodit. Përfitimet kryesore të JOBY GorillaPod 3K Stand janë: - Këmbët fleksibile, të mbështjellura; - E bërë nga materiali japonez i mjekësisë japoneze dhe TPE gjermane; - Ngarkesa maksimale: 3 kg; - I shkëlqyer për kamerat CSC, kamerat digjitale SLR, blicat elektronikë dhe më shumë; - Doreza dhe këmbët e gomëzuara.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE