Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod 500 Action

Kodi i produktit:
222919
EAN:
817024015169

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi GorillaPod 500 Action nga kompania JOBY ka 3 stile të ndryshme të përdorjes - palosje, mbajtje ose vetëqëndrim. Këmbët e tij janë fleksibile dhe ju lejojnë të vendosni pajisjen tuaj në to duke filmuar në mënyrë profesionale. Këmbët e tij kanë një bazë stabile në qdo sipërfaqe. Këmbët e tripodit nuk janë të shfrytëzueshme vetëm gjatë fotografimit, por edhe gjatë futjes në qantë ato përshtaten thjeshtë. Dobitë kryesore të tripodit GorillaPod 500 Action nga JOBY janë: -Maksimumi i peshës që mban: 500 gram; -Dizajn i lehtë dhe që mbartet lehtë; -Këmbët fleksibile; -I dizajnuar për kamerat e aksionit; -I fuqishëm dhe i besueshëm; -Dimensionet kur tripodi paloset janë: 185 x 65 x 35 mm, me peshë prej 79 g.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
817024015169

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE