Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod JOBY GorillaPod 5K Kit

Kodi i produktit:
222926
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

162.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një nga veçoritë eksituese të tipit të ri të punës dhe të popullarizuar të Joby Gorillapod është kreu i ri i fuqishëm me mini kokë që mban 5 kg peshë, ofron një panoramë prej 360 gradësh dhe 90 centimetra, ideale për ndryshimin e shpejtë dhe efikas si dhe orientimin e peisazhit, lartësisë dhe gjithashtu për rregullime të menjëhershme të përbërjes. Kjo kokë e shndritshme e topit është e heqshme, kështu që mund të përdoret në çdo trekëmbësh të standard. Ajo është ideale për kamera digjitale kompakte të avancuara, kamera digjitale SLR, pajisje ndriçimi, altoparlantë dhe më shumë. Këmbët fleksibile që janë pjesë e titullit Gorillapod, ju lejojnë të vendosni pajisjen tuaj në mënyrë që ajo të qëndrojë në mënyrë të vendosur në shumë sipërfaqe dhe të mbajë fort në dorë për performancë të qetë të videos. Këmbët janë mbuluar rreth e rrotull me mbërthime gome për kapje më të mirë. Pjesët e poshtme të këmbëve elastike janë prej gome. Kjo do t'ju japë një bazë të qëndrueshme në çdo sipërfaqe, duke zvogëluar rrezikun e shembjes së tripodit.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE