Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod JOBY GorillaPod 5K Kit

Kodi i produktit:
222926
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Joby Gorillapad është një pajisje me kokë që hiqet, celësin që e mban statike në vend, fleksibile dhe praktike që paloset dhe ka ndërtim nga alumini. Ngarkesa maksimale që mund ta mbajë është 5kg. Ka mbajtëse dhe këmbë të mbështjellur me gomë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE