Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod kamere Velbon EX-230

Kodi i produktit:
139276
EAN:
4907990301765
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
123
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301765
Lansuar:
19 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera cilësore është vetëm gjysma e luftës për një fotograf të mirë. Po aq e rëndësishme është pajisja cilësore, kështu që juve duhet të iu ofrohet kjo lloj marke. VELBON, është kompani japoneze e specializuar në trekëmbësh kamerash. Ofron një gamë të gjerë të tripodëve, monopodëve dhe pajisjeve të tjera. Ky produkt karakterizohet nga me të përsosur, cilësi të materialeve dhe teknologjisë prodhuese. Velbon EX-230 është një trekëmbësh i përshtatshëm për pajisje klasike, foto digjitale dhe videokamera të vogla. Avantazhi i këtij modeli është stabiliteti i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301765
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
123
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301765
Lansuar:
19 Tetor 2013
Lartësia minimale [cm]:
42,4
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
0,74
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE