Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod për kamerë - JOBY Micro Hybrid

Kodi i produktit:
187132
EAN:
817024011208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01112
Lansuar:
3 Mars 2016
Pesha maksimale [kg]:
0,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Joby Micro Hybrid Tripod është tripod shumë modest, por me të vërtetë i dobishëm. Ky është një tripod që hyn në kategorinë Always On, që do të thotë gjithmonë gati. Tripodi bazament është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë, dhe përdorë 1/4" bolt për kamerë. Falë dimensioneve mikro, tripodi mund të përfshihet në trupin e kamerës, dhe të bashkohet me të në mbështjellëse, pa pasur nevojë të çmontohet. Ndërtimi i këmbëve dhe kokë-topit është shumë i avancuar. Lejon rrotullimin e kamerës dhe kthimin në vendin e punës për disa sekonda. Tripodi ua kalon me dizajn të përsosur mekanik dhe me prodhim, në të cilat janë përdorur materiale të tilla si çelik i pandryshkshëm dhe zink.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
817024011208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01112
Lansuar:
3 Mars 2016
Pesha maksimale [kg]:
0,8
Pesha [kg]:
65
Prodhuesi:
JOBY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE