Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Rollei C6i Carbon, i zi

Kodi i produktit:
200319
EAN:
4048805226115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
171,5
Kodi i prodhuesit:
22611
Lansuar:
11 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
192.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Rollei i takon një prodhuesi të mirënjohur të aparateve digjitale të kualitetit të lartë, aparateve aksion, kamerave dhe shumë produkteve të tjera. Një pjesë integrale e secilit fotograf ose kameraman janë shtesat e pasura, të cilat patjetër që përfshijnë një tripod Rollei C6i Carbon. Ky tripod kompakt, i gjithanshëm dhe i fuqishëm është i dizajnuar për udhëtarët dhe fotografët e ambienteve të jashtme. Lartësia e tripodit mund të rritet deri në 171.5 cm. Duke iu falënderuar këmbëve prej gome, tripodi është shumë i qëndrueshëm. Pesha totale është 1,627 gram dhe tripodi mund të mbajë peshë deri në 12 kilogramë. Për transport më të lehtë, bashkë me të vjen edhe një qese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805226115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
171,5
Kodi i prodhuesit:
22611
Lansuar:
11 Tetor 2016
Lartësia minimale [cm]:
2,5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
12
Pesha [kg]:
1,627
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE