Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Rollei Compact Traveler Karbon, i portokalltë

Kodi i produktit:
188160
EAN:
4048805225798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
142
Kodi i prodhuesit:
22579
Lansuar:
30 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

113.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tripodi Rollei Compact Traveler është tripod me fibra karboni me një peshë totale prej 980 g dhe një kapacitet mbajtje deri në 8 kg. Ky tripod përgatitet lehtë dhe shpejt përmes një koke me pjatë rrotulluese të shpejtë. Këmbët e tripodit janë të palueshme dhe kanë një gjatësi prej 34 cm deri në 142 cm kur ato shpalosen. Ky tripod shndërrohet lehtësisht në monopod. Koka e tripodit është e përshtatshme dhe lejon rrotullim panoramik deri në 360 shkallë. Ka 3 këmbë dhe material karboni. Përveç tripodit, përfshihet edhe një çantë e përshtatshme për të marrë tripodin në udhëtim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805225798
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
142
Kodi i prodhuesit:
22579
Lansuar:
30 Mars 2016
Lartësia minimale [cm]:
34
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
8
Pesha [kg]:
0,98
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE