Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Starblitz TS-190

Kodi i produktit:
176969
EAN:
3760173040179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
140
Kodi i prodhuesit:
FE00768
Lansuar:
21 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripod nga alumini i kualitetit të lartë është dizajnuar enkas për fotografë amatorë, ka një gjatësi deri në 140 cm, mund të përdoret me kamera që peshojnë deri në 3 kg, Tripodi përshtatet dhe rregullohet shumë lehtë, unaza shtrënguese në qendër do të iu ndihmojë të arrini pozicionin e dëshiruar në çast. Tripodi është i pajisur me një matës niveli dhe këmbë të gomës që e bën Tripodin shumë stabil.

Vlerësimet

E rekomandoj produktin. Ia vlene!
Produkti eshte shum i mire, i pershtatshem dhe i lehte. E rekomandoj!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760173040179
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
140
Kodi i prodhuesit:
FE00768
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lartësia minimale [cm]:
54,5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
3
Pesha [kg]:
0,99
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE