Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Starblitz TS-290

Kodi i produktit:
176970
EAN:
3760173040186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
164
Kodi i prodhuesit:
FE00769
Lansuar:
21 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Starblitz prodhon aksesorë si tripod dhe seri TS, që janë veçanërisht të përshtatshme për fotografë amatorë. Me tripodin mund të manovrohet shpejt dhe lehtë. Unazë shtrënguese në qendër ju mundëson zgjedhjen e pozicionit të dëshiruar. Gjatësia maksimale është 164 cm kurse ajo minimale 63 cm. Mund të përballoj deri ne 3.5 kg ngarkesë, kurse pesha e tij është 1.35 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760173040186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
164
Kodi i prodhuesit:
FE00769
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lartësia minimale [cm]:
6,5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
3,5
Pesha [kg]:
1,35
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE