Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Starblitz TSA-263P, i zi

Kodi i produktit:
219864
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3760173050246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
149
Kodi:
TSA263P

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Starblitz TOD 263P është një trekëmbësh fleksibël që krenohet jo vetëm me stabilitet, cilësi dhe shkathtësi të madhe, por edhe instalim me të vërtetë të lehtë dhe të shpejtë dhe butësi shtesë falë materialit të përdorur nga fibra karboni. Falë ndërtimit të sofistikuar, trekëmbëshi është vërtet i depozitueshëm, sepse mat vetëm 58 cm në gjendjen e palosur, por kur hapet merrni një lartësi maksimale prej 149 cm. Edhe në këtë lartësi maksimale të nxjerrjes, trekëmbëshi është i aftë të mbajë kamera deri në 8 kg të mënyrë të qëndrueshme dhe të sigurtë. Trekëmbëshi është i pajisur me kapëse praktike të shpejta për mbyllje të shpejtë dhe të lehtë të këmbëve, një kokë topi, një nivel dhe një kuti mbajtëse praktike për ta bërë më të lehtë mbartjen e trekëmbëshit kur udhëtoni për të shtëna fotografish.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3760173050246
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
149
Kodi:
TSA263P
Lansuar:
9. 8. 2017
Lartësia minimale cm:
58
Përfshihet edhe koka:
Pesha kg:
1,5
Pesha maksimale kg:
8
Prodhuesi:
Starblitz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE