Tripod Vanguard Espod CX 203AP

Kodi i produktit:
151140
EAN:
4719856239101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
155
Kodi i prodhuesit:
4719856239101
Lansuar:
19 Qershor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tripod kompakt nga Vanguard lehtëson punën e secilit kameraman. Kreu i tripodit ka një formë të përshtatshme për t'u vendosur. Këmbët e tripodit mund të zhvendosen shpejt deri në një lartësi prej lartësi 1550 mm. Pesha maksimale e tripodit është 1.1 kg, ndërsa mund të ngarkojë peshë deri në 3.5 kg. Paketa përfshin një çantë praktike për mbajtjen e tij. Ngjyra: e zezë. Avantazhi i këtij modeli është stabiliteti i lartë. Me cilësi shumë të lartë dhe dizajn kompakt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719856239101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
155
Kodi i prodhuesit:
4719856239101
Lansuar:
19 Qershor 2014
Lartësia minimale [cm]:
120
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
3,5
Pesha [kg]:
1,1
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE