Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Vanguard VEO 2 Pro 263APV

Kodi i produktit:
276709
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
150
Kodi:
VA01789

Si të porosisim në Gjirafa50?

173.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tripod përbëhet nga alumini cilësor dhe është i përshtatshëm për çfarëdo terreni pasi ofron lëvizshmëri për kamerë në kënd 360 shkallë dhe përkulje -60 ° - + 90 ° dhe përkulje anësore -30 ° - + 90 °. Një nga këmbëzat e tij është e gomizuar gjë që e bën të përshtatshëm për bartje sidomos në mot të ftohtë pasi nuk ftohet. Këmbëzat e tij pozicionohen në këndet vijuese 20 °, 45 °, 80 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
150
Kodi:
VA01789
Lansuar:
29. 11. 2019
Lartësia minimale cm:
21
Përfshihet edhe koka:
Pesha kg:
2
Pesha maksimale kg:
6
Prodhuesi:
Vanguard
Trashësia inç:
0,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE