Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Vanguard VEO 2GO 235CB

Kodi i produktit:
276693
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
143,5
Kodi:
VA01794

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky tripod përbëhet nga alumini. Është i dizajnuar për kamera kompakte. Ka kapacitet ngarkimi deri në 4.4 kg. Këmbëzat e tij përbëhen nga goma dhe janë të përshtatshme për sipërfaqe të çfarëdoshme. Secila nga këmbëzat rregullohet në kënd 21 °, 50 °, 80 °. Falë T-50 ju mund të fotografoni nga secili kënd. Zgjatet deri në 143.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
143,5
Kodi:
VA01794
Lansuar:
29. 11. 2019
Lartësia minimale cm:
21
Përfshihet edhe koka:
Pesha kg:
1
Pesha maksimale kg:
4.4
Prodhuesi:
Vanguard
Trashësia inç:
0,25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE