Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-330Q

Kodi i produktit:
139278
EAN:
4907990301802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
145,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301802
Lansuar:
19 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Japoneze Velbon është prodhuesi më i madh i tripodëve për kamera. Ofron gamë të gjerë të tripodëve dhe monopodëve dhe aksesorë tjerë. Velbon EX-330Q është një tripod me kualitet të lartë qe i takon kategorisë Ex Stands, e cila është e përshtatshme për pajisje të fotove klasike dhe digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
145,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301802
Lansuar:
19 Tetor 2013
Lartësia minimale [cm]:
48,6
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
0,87
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE