Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-440

Kodi i produktit:
100231
EAN:
4907990301482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
44,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301482
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Velbon është një markë e Tripodëve, të cilat janë pjesë e pajisjeve moderne për fotografë profesionistë. Kamera kualitative është vetëm gjysma e betejës për një fotograf të mirë. Kompania Velbon, e cila ka një portofol të gjerë të produkteve, ka ofruar një Tripod të përshtatshëm me pajisjet përkatëse duhen për foto digjitale dhe që peshojnë deri në 1 kg. Lartësia e tij arrin deri në 153.5 cm dhe 44.8 cm minimum. Kur paloset gjatësia e tripodit arrin në 47 cm. Pesha arrin 1.18 kg, e cila është e pranueshme gjatë transferimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
44,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301482
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
153,5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
1,18
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE