Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Velbon EX-530

Kodi i produktit:
100230
EAN:
4907990301406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
53,5
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301406
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tripodi Velbon është një markë ku bënë pjesë tek pajisjet moderne dhe ofron mundësinë që sot kanë fotografët profesionalist. Velbon tani iu jep ofertën me produktet e nevojshme për të pasur një rehati gjatë shkrepjes së fotografisë. Seria e tripodit EX vjen suksesshëm pas serisë se tripodëve CX. Ajo karakterizohet nga profili katrorë që siguron stabilitet të lartë dhe nga materiali i lehtë për tu bartur me vete. Tripodi Velbon EX-530 arrin gjatësinë maksimale në 156 cm dhe gjatë palosjes ajo bëhet 56.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
53,5
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301406
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
156
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
1,45
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE