Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod Velbon EX-530

Kodi i produktit:
100230
EAN:
4907990301406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
53,5
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301406
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Velbon është një markë ku bënë pjesë tek pajisjet moderne dhe ofron mundësinë që sot kanë fotografët profesionalist. Velbon tani iu jep ofertën me produktet e nevojshme për të pasur një rehati gjatë shkrepjes së fotografisë. Seria e tripodit EX vjen suksesshëm pas serisë se tripodëve CX. Ajo karakterizohet nga profili katrorë që siguron stabilitet të lartë dhe nga materiali i lehtë për tu bartur me vete. Tripodi Velbon EX-530 arrin gjatësinë maksimale në 156 cm dhe gjatë palosjes ajo bëhet 56.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
53,5
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301406
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
156
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
1,45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE