Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod Velbon EX-540

Kodi i produktit:
100229
EAN:
4907990301369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
46,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301369
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Velbon EX-540 është një tripod i përshtatshëm për kamera klasike, dixhitale dhe videokamera. Tripodi peshon vetëm 1.43 kg. Tripod transportohet lehtë, sepse i palosur ka një gjatësi prej vetëm 49 cm, lartësi nga 46.8 cm deri 156 cm. Ngjyra: e zezë. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4907990301369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
46,8
Kodi i prodhuesit:
E61PVE301369
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lartësia minimale [cm]:
156
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
1,43
Prodhuesi:
Velbon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE